Arkana

Profesjonalne kosmetyki Arkana.

Arkana – polska marka w polskich salonach kosmetycznych.

Jak dobrze z życia wiemy – naturę ciężko oszukać. Wygranie z postępem czasu jest dużo prostsze, jeśli mamy do dyspozycji odpowiednie zabiegi i preparaty kosmetyczne dla profesjonalistów. W kilka tygodni, niezależnie od wieku można zobaczyć efekty kompleksowego odmłodzenia skóry.

hydro

Arkana – kosmetyki lini Reti Fusion.

Wprowadzona do sprzedaży przez firmę Arkana innowacyjna rodzina kosmetyków Reti Fusion, stworzonych na bazie retinolu o niewielkim stężeniu 0,3%, kwasu ferulowego oraz witamin C i E to bardzo dobra, ułatwiająca jednoczesną likwidację wielu oznak starzenia.

Połączenie przyjemnego z pożytecznym, niezależnie od gabinetu zapewni nam użycie kosmetyków, wewnątrz których znajduje się retinol i jego związki pochodne. Wyjątkowość retinolu wynika z tego, że gwarantuje on odmładzanie w strefie molekularnej. To jedyna z substancji czynnych stosowanych obecnie która wnika bezpośrednio do komórek skóry, gdzie wspomaga procesy regeneracyjne. Warto zwrócić uwagę, że retinol jest aktywny zarówno w skórze właściwej, jak i naskórku. Korzystnie wpływa także na wyrównanie kolorytu cery, zmniejszenie widoczności przebarwień, a także zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Efekty widoczne są gołym okiem w krótkim czasie.

Salon z kosmetykami firmy Arkana znajdziesz tutaj : Arkana Kielce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s