Zabiegi AROSHA

Bandaże Arosha na odchudzanie i cellulit.

Arosha to włoska marka zabiegowa, która wyspecjalizowała się w antycellulitowych i wyszczuplających zabiegach na ciało. Arosha ma w swojej ofercie profesjonalne programy zabiegowe dedykowane dla osób borykających się z nadmierną tkanką tłuszczową oraz zaawansowanym cellulitem, ciążą oraz redukuje zastoje wodne i obrzęki. Już po pierwszym zabiegu Arosha sprawia że skóra jest gładsza i o wiele jędrniejsza a obwód mniejszy jest nawet o 3 cm.


Jak wygląda zabieg Arosha?

 1. Pierwszy etap to tak zwane suchy peeling czy inaczej suche szczotkowanie, specjalną szczotką Arosha, wykonaną z włókiem agawy. Peeling sprawia, że skóra staje się gładka, naskórek złuszczony, a składniki zawarte w preparatach oraz bandażach wchłaniają się z większą siłą.
 2. Następnie zostaje nałożony kwas glikolowy, który powoduje że skóra zostaje oczyszczona z martwych komórek naskórka i składniki aktywne lepiej penetrują w głąb skóry.
 3. Silnie skoncentrowana ampułka dobrana do danego problemu
 4. Owijanie bandażami Arosha na 30 minut
  Dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych należy powtarzać zabieg 1-2 razy w tygodniu a seria powinna wynosić 6-8 zabiegów.
  Przeciwwskazania to ciąża oraz okres laktacji, choroby skóry, alergie oraz żylaki jak i zapalenie żył. Aby zmaksymalizować efekty zabiegu warto trzymać zbilansowaną dietę, wprowadzić dawkę ruchu, pić dużo wody oraz wprowadzić odpowiednią pielęgnację domową. Pielęgnację domową zaleci osoba wykonująca zabieg. Programy zabiegowe Arosha dedykowane są osobom z cellulitem włóknistym z zaawansowanym stadium, problemem cellulitu obrzęk owego, oraz wiotkością skóry. Dzięki serii zabiegów natychmiastowe efekty przynoszą:
 • zmniejszenie obwodu miejsca, który był poddany zabiegowi
 • redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienie oraz nawilżenie skóry
  Optymalne efekty uzyskuje się jeśli łączymy zabiegi z odpowiednią pielęgnację domową. Pielęgnacja domowa polega na codziennym stosowaniu kremu antycellulitowego Arosha oraz szczotkowaniu skóry na sucho szczotką Arosha.

arosha Kielce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s