Idzie lato – cellulit STOP!

Usuńmy cellulit z naszych ud.

Zadbajmy o nasze ciało już dziś.

vaccum + RF

W tym roku wiosna nas nie rozpieszcza. Nastał maj a ciągle jest zimno. Słońca jest bardzo mało a wieczorami pojawiają się przymrozki. Cały czas wydaje nam się, że do wakacji i sezonu urlopowego zostało jeszcze wiele czasu. Ale tak nie jest. Za chwilę zrobi się gorąco i zaczniemy wyjeżdżać nad wodę i zakładać przewiewne, lekkie, nierzadko krótkie ubrania. Zostaje zatem coraz mniej czasu na walkę z niedoskonałościami naszej skóry i ciała.
cellulit Kielce

Walka z otyłością miejscową

…czyli tak zwaną „oponką” na brzuchu wewnętrzną stronę ud czy ramionami zamiarem tkanki tłuszczowej to jeden ze sposobów aby latem czuć się dobrze i pewnie. Następnym problemem który dotyka praktycznie każdej kobiety jest cellulit. Wymień w mniejszym lub większym stopniu dotyka on prawie wszystkich kobiet. Nieliczne jednostki mogą poszczycić się gładkim ciałem. Aby walka z cellulitem była skuteczna należy wprowadzić intensywne masaże antycellulitowe.

Takim masażem jest masaż przy pomocy urządzenia zwanego dermomasażerem. Masaż ten nazywa się również masażem podciśnieniowym lub masażem próżniowym. Polega on na zassaniu fałdu skórnego, który jest masowany w próżni. Dodatkowe masujące kulki usprawniają masaż i przynoszą naprawdę wspaniałe efekty. Masaż antycellulitowy należy wykonywać w serii. Usuwanie cellulitu nie jest sprawą prostą. Chcąc szczycić się gładkim i zdrowym ciałem już dziś należy pomyśleć o zabiegach antycellulitowych. Zapraszamy do naszego gabinetu na zabiegi. Więcej informacji znajdziesz tutaj masaż na cellulit

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s