Yodeyma Perfumy.

yodeyma Kielce

Perfumy Yodeyma inspiracja zapachów.

Yodeyma – skuś się na piekny zapach.

Zachęcona wieloma opiniami na temat perfum yodeyma postanowiłam je zamówić. Opisywane zapachy to Aroma oraz Fruit. Podobno te zapachy są najlepsze i najładniejsze – postanowiłam to sprawdzić. Czas wysyłania próbek był dość długi, trwał niemal miesiąc. Wydawało mi się że nic z tego nie będzie a tu niespodzianka – przyszły aż dwie paczki. Do przesyłki oprócz normalnych perfum była też całkiem pojemna próbka – 15 ml.

Zapachy Yodeymy.

Fruit nawiązuje według mnie do wakacji, ciepła i lata. Zapach jest świeży, czuć owoce i robi bardzo dobre wrażenie. Mimo to zapach nie jest mdły.
Aroma to jednak nieco cięższy zapach. Pasuje bardziej do wyjść wieczorowych. Oprócz tego że jest trwały, jest bardzo zmysłowy.
Ogromną zaletą hiszpańskich perfum Yodeyma jest ich duża trwałość. Nie wszystkie zapachy przypadną do gustu, warto wpierw poznać nuty zapachowe. Perfumy yodeyma są niesamowicie wydajne, jedno psiknięcie gwarantuje mocny i długo utrzymujący się zapach. Flakoniki są nie tylko gustowne ale także pojemne i z dobrym psikaczem. Każdy kto je kupuje powinien być zadowolony.

Perfumu Yodeyma w Kielcach kupic możecie klikając w podany odnośnik.

2 myśli w temacie “Yodeyma Perfumy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s